İnternetsiz Youtube devri başlayacak

Youtube\’dan açıklanan bir habere göre, bir süredir üzerinde bulunan videoların \’çevrimdışı\’ izlenebilmesi amacıyla yaptıkları çalışmalarda bir yeni adım atıldı. Mobil cihazlarda etkili olacak bu yeni özellik, videoların cep telefonuna indirilmesini böylece videoların çevrimdışı iken de izlenebilmesine etkin kılacak.. Youtube\’un kalite ve hizmet politikalarına göre videoların indirilmesi, bir ihlal oluştursa da bunu nasıl çözüleceği merak konusu oldu.

Tüm bunlara rağmen, aslında Youtube geçen sene yarı-indirme modülü olarak Android cihazlarda hizmet vermekteydi. Bu modül, videoyu bir defa izlediğinizde tekrar izlemek için çok fazla bir kotanın harcanmaması idi. Ancak yeni gelecek bu hizmet ile birlikte, videoları tek seferde izlemeniz yeterli olacak ve bir daha o video için internet harcamak zorunda kalınmayacak. Dilediğiniz an, internetiniz olsun veya olmasın ücretsiz izleyebileceksiniz.
Yeni gelecek hizmetin neler sunacağı da merakla beklerken, önümüzdeki Kasım ayında tüm cihazlar için (iOS – Android) kullanıma açılacağı tahmin edilmektedir.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar