iPhone telefonu olana bedava

Apple’ın mobil cihazı kullananlara Skype, ücretsiz video mesaj gönderme imkanı sağladı. Bildiğiniz gibi ay başında Skype video mesajlaşma servisini  Windows, Mac ve mobil cihaz kullanıcıları için ücretsiz olarak sundu. Şimdi de iOS uygulamasını güncelledi ve Apple’ın mobil cihazlarını kullananlar için ücretsiz ve aynı zamanda sınırsız video mesaj gönderme imkanını sunuyor.
Güncelleme Video mesajlaşma özelliğini getirdi. Ayrıca bazı hataları çözdü, performans açısından da iyileştirmeler getirdi. Sesli ve görüntülü görüşmede, video mesajlara erişimde iyileştirmeler de yenilikler arasında bulunuyor. Skype’ın en yeni versiyonunu Apple App Store bağlantısından indirebilirsiniz.

Daha önce Skype’ın video mesajlaşma servisini mobil ortamda kullanabilmek için ayda 4.99 dolar civarında ücrete sahip olan Skype Premium abonesi olmak gerekiordu. Buna rağmen iOS kullanıcılarına ücretsiz 20 video mesaj gönderme hakkı tanımıştı. Bugün gelen güncelleme ile beraber kullanıcılar artık Premium abonesi olmadan, dolayısıyla  da ek ücret ödemeden istedikleri kadar görüntülü mesaj gönderebilecek.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar