2 beden zayıf görünmeniz mümkün!

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Sümeyra tarafından 5 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  2 beden zayıf görünmeniz mümkün!

  Doğru kıyafet kombinasyonu sayesinde 2 beden daha zayıf görünebilirsiniz. Bunun nasıl olacağını merak mı ediyorsunuz? Öyleyse bu önerilere bir göz atın…

  İnce görünebilmenin en önemli sırrı orantıdır. Yuvarlak ve bol kesimler sizin kilolu ve hantal görünmenize neden olur. Bu nedenle dengeyi sağlamak için bol bir etek ve dar bir tişört, uzun uçuş uçuş bir tunikle daracık bir kot tercih edebilirsiniz.

  Biçimli etekler

  Kalem etekler ne kadar hoş olsalar da herkesi hantal göstermeye meyillidirler. Bele oturduktan sonra hafif bollaşan şekilli etekler daha iyi bir seçim olacaktır.

  Doğru ceket seçimi

  Kalçalara kadar uzanan ceketler ve üzerinizde bol duran ceketler kilolu görünmenize neden olur. Bel kısmı oturan bir ceket belinizi her zaman daha ince gösterir.

  Doğru kemer seçimi

  Daha geniş kemerleri tercih etmek sizi daha küçük gösterir. Aynı zamanda belinize tam oturan bir kemeri seçmenizde yarar var.

  Jeanlarınızı topuklularla giyin

  Böyle bir kombinasyonu özellikle dar kesim bir jean ile yaparsanız olduğunuzdan daha ince, uzun ve şık görünürsünüz.

  Kırmızıdan vazgeçmeyin

  Kırmızı iddialı bir renktir. Ancak koyu tonlarının gizleyici özelliği vardır.  Şişman kadınların yada balık etlilerin zayıf görünmek için kıyafetlerini dikkatle seçtiği bilinmektedir. Bu seçimler sayesinde 2 beden daha ince görünmek mümkün. Sizin için birkaç kıyafet kombin önerisi vermek istiyorum.

  Bol ve yuvarlak önerilerden kaçınmanız gerekiyor. Bu tür kıyafetler sizi hantal ve kilolu gösterecektir. Doğru orantıyı sağlayabilmek için bol bir etek ve dar bir t-shirt seçebilirsiniz.

  Ceket seçimlerinizde kalça kısmına kadar inen etekleri seçmelisiniz. Ancak belinizi de ince göstermek istiyorsanız, bel kısmınıza oturan ceketler seçmeniz sizi daha ince gösterecektir.

  Eteklerinizin beli inceyken, aşağı doğru indiğinde genişlemesin. Balık etek tarzını seçmemelisiniz.

  Nadir olarak kemer kullanıyorsanız bile, sadece şekli ve rengine göre almayın. Belinize oturuşuna ve görüntüsüne göre alın.

  Son olarak muvice olan siyah renk elbiseler giyin.