Facebook online müzik pazarına giriyor!

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Lavinia tarafından 8 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  Son günlerde Facebook ile ilgili büyük bir iddia ortaya atıldı. Bu iddialara göre Facebook Apple Music’in en büyük rakiplerinden bir tanesi olmaya hazırlanıyor.

  Birçoğunuz biliyorsunuzdur Apple resmen online müzik pazarına girdi. Apple’ın da bu pazara girmesiyle online müzik pazarı çok daha büyük bir hale gelmişti. Yeni gelen iddialar bu pazara giren ismin yalnızca Apple olmadığını gösteriyor.

  The Verge tarafından yapılan habere göre Facebook online müzik piyasasının bir parçası olmak için çoktan çalışmalara başlamış. İddialara göre Facebook bir süredir şarkıların lisansını almak için çalışmalar yapıyor.

  1.44 milyar kullanıya sahip olan ve günlük 798 milyon mobil kullanıcı tarafından ziyaret edilen Facebook hiç kuşkusuz bu pazarda büyük bir potansiyele sahip.

  Şu an bu iddialarla ilgili net bir bilgi ve detay bulunmuyor. Fakat Facebook’un müzik servisini sosyal ağa entegre etmesinin oldukça muhtemel olduğunu söyleyebiliriz. Eğer Facebook böyle bir hamle yaparsa Apple Music’in en büyük rakiplerinden biri olacağı kesin.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2018 13:24