Instagram hesabı nasıl silinir telefondan

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Lavinia tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

 1. Lavinia

  Lavinia

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  10.265
  Instagram hiç kuşkusuz en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması. Gün geçtikçe kullanıcı sayısını arttırmaya da devam ediyor. Fotoğraflarınıza filtreler ekleyerek takipçilerinizle paylaşabildiğiniz bir uygulama olan Instagram’dan sıkılıp veya başka sebeplerle hesabınızı silmek isteyebilirsiniz. Böyle bir şeyin mümkün olup olmadığını merak ediyorsanız cevabını verelim Instagram hesabınızı tamamen silmeniz mümkün.

  Peki bu işlemi nasıl yapacaksınız? Bunu anlatmadan önce hesabınızı silmeniz sonucunda neler olacağından bahsedelim. Instagram hesabınızı sildiğiniz zaman bu işlem kalıcı olarak gerçekleşir ve geri dönüşü yoktur. Hesabınızı sildiğiniz zaman fotoğraflarınız, yorumlarınız, arkadaşlıklarınız, beğenileriniz kısacası her şey kalıcı olarak silinir ve bir daha geri döndürülemez. Hesabınızı sildiğiniz zaman hiçbir şekilde tekrar aktif hale getiremezsiniz. Ayrıca şunu da unutmayın yeniden hesap açmak isterseniz aynı kullanıcı adını alamazsınız.

  Bunları söyledikten sonra Instagram hesabınızı nasıl sileceğinizi anlatalım. Bu işlem aslında oldukça basit. Öncelikle bu linke tıklayın. Açılan sayfada silmek istediğiniz hesap bilgilerini girin ve hesabınızı silin. İşte bütün işlem bu kadar!
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2018 13:30