İnternetten gazete okuma

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Sümeyra tarafından 5 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  İnternetten gazete okuma

  Türkiye’de ve dünyada olup bitenlerden haberdar olmak istiyorsanız önemli gazetelerin web sitelerine göz atabilirsiniz. Gazeteler günlük olarak basıldıkları için, son dakika haberlerini sayfalar arasında bulmanız mümkün değildir. Ancak bir gazetenin web sitesinde, sadece birkaç dakika önce gerçekleşmiş bir olayı bile tüm ayrıntılarıyla okuma şansına sahipsiniz. İşte, internet üzerinden haberlere açılan kapılar.

  www.hurriyetim.com.tr
  Hürriyet gazetesinin internet sitesinde tüm haberlere hızlı bir şekilde göz atmanız mümkün. Başlıklara göz attıktan sonra ilginizi çeken haberlerin devamını okumak için de, o haberin üzerine tıklamanız yeterlidir.

  www.sabah.com.tr
  Yıllardan beri Türkiye’de en çok okunan gazetelerden birisi olan Sabah’ın web sitesi, okuyucular için pek çok ilgi çekici son dakika haberi ile doludur.

  www.dunyagazetesi.com.tr
  Dünya Gazetesi de, yine çok uzun zamandır yayın hayatını sürdüren gazetelerden birisidir. Köklü bir geçmişe sahip olmasına rağmen yeniliklere açık olan gazetenin internet sitesi, basılı gazeteyi aratmayacak kadar zengin bir içeriğe sahiptir..

  www.fanatik.com.tr
  Gazete deyince spor gazetelerinden bahsetmemek olmaz. Fanatik gazetesinin internet üzerindeki yayını; başta futbol olmak üzere tüm spor dallarına yer veriyor. Spora düşkünseniz, bu sitey, ziyaret ederek tüm haberlere ulaşabilirsiniz.