Kuralsız Filmi Ne Zaman Çıkacak

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Yavuz tarafından 17 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Yavuz

  Yavuz

  Katılım:
  11 Nisan 2012
  Mesajlar:
  2.897
  Veronica Roth tarafından kaleme alınan Uyumsuz (Divergent) serisinin ilk filmi geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. İzleyicilerden büyük beğeni alan filmin devamı olan Kuralsız (Insurgent) merakla bekleniyordu. Film kısa bir süre sonra izleyicisiyle buluşacak.

  Kitap serisinin sıkı bir takipçisiydim. Serinin her kitabı sizi adeta içine alıyor. Özellikle Dört karakteri ayrı bir yere sahip. Adeta kitabın her anında her olayın içinde olmasını istiyorsunuz. Kitap serisini büyük bir merakla okuduğum için bir de filmini izlemek istedim. Açık söylemek gerekirse filmi kitap kadar başarılı bulmadım. Kitaptaki birçok duyguyu filmde bulamıyorsunuz. Ama elbette ki filmin kötü olduğu sonucunu çıkaramayız. Filmdeki karakter seçimleri oldukça başarılı. Başrolleri paylaşan Tris (Shailene Woodley) ve Tobias (Theo James) gerçekten rollerinin hakkını veriyorlar. Bu nedenledir ki ikinci filmi ben de büyük bir merakla bekliyorum ve ilk filmden çok daha iyi olmasını umuyorum.

  Filmin konusundan kısaca şöyle bahsedebiliriz:

  “Tris sevdiklerini -ve kendini- kurtarmak zorunda. Üzüntü, fedakarlık, kimlik, bağlılık, kurallar ve aşkla ilgili sorunlarla boğuşurken bu hiç de kolay olmayacak. Üstelik savaş başlıyor ve herkes tarafını seçmek durumunda. Ancak geri dönüşü olmayan bir yola giriyorsan, zafer getireceğini umduğun seçim, tüm hayatını altüst edebilir.”

  Serinin merakla beklenen ikinci filmi Kuralsız 20 Mart 2015 tarihinde vizyonda olacak.
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 10 Temmuz 2018