Yandex Navigasyon Çıktı!

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Sümeyra tarafından 13 Temmuz 2018 17:38 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  Yandex Navigasyon Çıktı!

  Türkiye\’de yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Yandex\’in yeni çalışması Yandex Navigasyon bugün çıktı. Yandex Navigasyon\’u Android için Google Play Store\’dan, iOS için de App Store\’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Yandex Navigasyon\’a gideceğiniz yeri söylediğiniz taktirde size en açık yolu ve en hızlı alternatifleri sunduğunu göreceksiniz. Yandex Navigasyon\’un sesli yönlendirmesi sayesinde en karmaşık yollarda dahi yolunuzu kolaylıkla bulabileceksiniz. Ayrıca 3 boyutlu harita özelliği sayesinde de yolunuzu kolayca bulabileceksiniz. Herhangi bir dönüşü kaçırdığınızda Yandex Navigasyon size yeni bir rota çizerek yolunuza devam etmenizi sağlayacak.

  Yandex Navigasyon\’un arayüzüne bakacak olursanız kolayca anlaşılabilecek bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Trafik ışıkları sembolü bulunduğunuz bölgede trafik durumunun nasıl olduğunu gösterir. Renkli trafik göstergesi ise rotanız üzerindeki trafik durumunu gösterir. Ayrıca varış zamanı ve kalan zaman arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Operatörünüz veri kullanımınızı ücretlendirebilir.

  Yolda uğramak istediğiniz yerlere özel rota oluşturabilen Yandex Navigasyon kaydettiğiniz adreslere anında rota çizebilir.