Yeni Nesil S-Band Özellikleri

Konusu 'Web Haber' forumundadır ve Sümeyra tarafından 5 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

 1. Sümeyra

  Sümeyra Süper moderatör Yönetici

  Katılım:
  22 Eylül 2016
  Mesajlar:
  1.646
  Yeni Nesil S-Band Özellikleri

  Samsung S Band Galaxy S4 ile birlikte tanıtılan aksesuarlar içerisinde yer alıyordu ancak perakende mağazalarında yeterince görünmediği için birçok kullanıcı bu aksesuardan haberdar bile olmadı. Giyilebilir teknolojik cihazlarda patlamanın yaşanmasının beklendiği 2014 yılında ilk ekiler MWC 2014 etkinliğinde yaşandı. Samsung’un Gear 2, Gear Neo ve Gear Fit isimli cihazları tanıttığı etkinlikte LG ve Huawei cephelerinde de benzer tanıtımlar yapıldı.

  Samsung S Band’ın daha gelişmiş özellikleri ve tasarım noktasında yenilediği yeni nesil cihazı kullanıcılarla buluşturacak. Yeni nesil S Band akıllı saatin yanı sıra fitness takip cihazı görevi de yapacak. S Band bünyesinde kişinin yaktığı kalorileri, attığı adım sayısını ve uyku alışkanlıklarını izleyen bir sensöz barındıracak. Yeni nesil S Band ile telefon görüşmeleri yapılabilecek ve telefona gelen diğer iletiler görüntülenebilecek.

  Kayıp koruma aygıtı işlevi de görecek olan S Band ile telefonunuz arasında 10 metreden fazla mesafe olduğu anda cihazın alarmı devreye girerek sizi uyaracak.