LG G4 ne zaman tanıtılacak?

LG G4 tanıtım tarihi açıklandı

Bir süredir LG’nin yeni amiral gemisi G4 ile ilgili sızıntılar geliyordu. Güney Koreli firma amiral gemisi telefonu LG G4’ün tanıtım tarihini resmen açıkladı. LG bu cihaz için dünyanın altı önemli şehrinde etkinlikler yapacak.

LG’nin yeni amiral gemisi G4, 28 Nisan‘da Paris, New York ve Londra’da; 29 Nisan‘da Singapur, Seul ve İstanbul‘da tanıtılacak.

G4’te daha özel bir malzeme kullanılacağı bir süredir dillendiriliyordu. Bu malzeme deri olabilir. Çünkü tanıtım etkinliği için dağıtılan davetiyelerin arka planında kullanılan deri görünümü LG’nin G4’te kullanacağı malzemeyi işaret ediyor olabilir.

Son olarak kriter testinde ortaya çıkan G4’ün birçok teknik detayı da ortaya çıkmıştı. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak;

LG G4 5.5 inç büyüklüğünde Quad HD çözünürlüklü ekrana sahip olacak. 64 bit 6 çekirdekli Snapdragon 808 işlemcinin yer aldığı telefonda 3 GB RAM bulunacak. 16 MP arka kamera ve 8 MP ön kameraya yer verilen cihazın dahili depolama alanı 32 GB. LG G4 Android 5.1 işletim sistemiyle gelecek.

Ortaya atılan iddialar arasında LG G4’ün birçok sürümünün olacağı yer alıyor. Bu yüzden kriter testinde ortaya çıkan özellikler cihazın başka bir sürümüne de ait olabilir.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar