Seni seviyorum demek için ne kadar bekliyoruz

İnsanların birçoğu için sevgilisinden seni seviyorum sözünü duymak birçok hediyeden daha makbul olsa da bu sözü ilk kez duymak için beklemeleri gerekiyor. Eğer erkek aşık olmuşsa çok zaman geçmeden “seni seviyorum” diyor. Erkeğin bu sözü söylemesi için 88 gün geçiyor. Kadın ise bu sözü söylemek için 134 gün bekliyor.

İngiltere’de yapılan bir araştırma erkeklerin yüzde 39’unun ilk ayda seni seviyorum dediğini gösterdi. Kadınların oranı ise yüzde 23!

Erkeklerin yüzde 33’ü ilişkilerinin ilk ayında sevgilisini ailesiyle tanıştırıyor. Kadınlardaki oran ise yüzde 25. Araştırmaya göre erkeklerin yüzde 33’ü ilk ayda teklif ediyor.

Çok tekrarlanan bir klişedir erkeklerin önemli günleri unutması. Fakat araştırma bunun aksine erkeklerin büyük oranının önemli günleri hatırladığını gösterdi. Örneğin erkeklerin yüzde 77’si ilk kez ne zaman “seni seviyorum” dediğini hatırlıyor. Yalnızca yüzde 5’i sevgilisinin elini ne zaman tuttuğunu hatırlamıyor.

Erkekler kendilerini uzun ilişkiye daha çok adıyor. Erkeklerin yüzde 33’ü ilişkiyi ilk yıl içinde sıkılaştırıyor ve yüzde 37’si 12 ay içerisinde evlilik teklif ediyor.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar