Talkray Nedir Özellikleri Nelerdir?

Talkray, Androidli cihazlarda anlık mesajlaşma ve  video paylaşımı sağlayan yeni bir uygulama. Talkray, fotoğraf, video, ses kaydı gibi medya içerikleri göndermeye olanak sağlarken, bulundurduğu çeşitli ifadelerle de anlık mesajlaşma deneyimini zenginleştiriyor. Uygulama bunların yanı sıra diğer sosyal ağlarla senkronize edilebilme özelliğine sahip.

Talkray\’in Özelliklerinden kısaca bahsedelim:

– Anlık metin temelli iletişim

– Fotoğraf ve resim gönderme

– Sesli mesaj gönderme

– Konferans görüşmesi

– Video gönderme

– Tablet desteği

– Metin temelli grup görüşmeleri

Talkray\’in bu özelliklerini kullanabilmek için hem sizin hem de karşı taraftaki kişinin cihazında bu uygulamanın kurulu olması gerekiyor. Gerekli kurulumları yaptıktan sonra uygulamayı başlattığınızda uygulama menüsünden seçimler yaparak ücretsiz mesajlar, fotoğraflar, videolar gönderebilirsiniz. Aynı zamanda bu mesajları isterseniz birden fazla kullanıcıya da gönderebilirsiniz. Bu uygulama üzerinden konferans şeklinde aynı anda birden fazla kişiyle sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Talkray uygulaması Google Play\’de 1 milyon indirilme oranına sahip. Ayrıca 5 üzerinden 4.3 yıldız almış durumda. Siz de bu uygulamayı Google Play\’den indirebilirsiniz.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar