• 11 ay önce
  • 0 Yorum
  • 23673 Görüntülenme

Telefondan film izlemek

Telefondan film izlemek

Telefondan film izlemek

iPhone’unuz yanınızda olduğu sürece her şeyi seyredebilirsiniz… Bir film veya televizyon şovu satın aldığınızda veya iTunes’tan bir film kiraladığınızda, önceden yüklediğiniz diğer filmlerle birlikte Video uygulamasında görünecektir. Videolar bir listede görünürler; oynatmak için birisinin üstüne tıklayın.

Telefondan film izlemek

Telefondan film izlemekKiraladığınız her bir video, izlemeye başladığınız andan itibaren 48 saat için kullanılabilir olacak. Videoları satın almak veya kiralamak için Videolar içindeki Mağaza düğmesine tıkladığınızda açılacak olan iTunes Mağazasından bulunabilir. Sadece Apple Kimliği parolanızı girin ve video çok kısa bir zaman içinde elinizin altında hazır olacak. Üstüne tıkladığınızda videoyu oynatır ve kontrol fonksiyonlarını görürsünüz. Video geniş ekranda çalışacaktır, bu yüzden izlemek için telefonunuzun yönünü değiştirmelisiniz. Videoyu başlatmak ve durdurmak için oynat düğmesini kullanabilir, ekranın üst kısmında yer alan ‘sarma’ çubuğunu kullanarak filmin belli bölümlerinin yerini bulmak için ileri -geri gidebilirsiniz.

Telefondan film izlemek

Telefondan film izlemek

Videolar uygulaması daha sonra kaldınız yerden izlemeye devam edebilmeniz için filmi geri oynatma konumunuzu kaydeder.
Eğer sesi açmanız gerekirse, iPhone’un kenarında yer alan mevcut düğmeleri ya da ekran üstü geri oynatma kumandasındaki kaydırmabtuşunu kullanabilirsiniz.

 

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Son Yazılanlar