TTNET güvenli internet kaldırma

Ttnet Güvenli İnterneti Kaldırma Nasıl Yapılır? Son dönemlerde internet güvenliğini artırmak ve bazı saf akılların kötü amaçlarından uzak kalmasını sağlamak için paket halinde sunulan TTnet Güvenli İnternet Hizmeti, ailenizi İnternetin istemediğiniz içeriklerinden koruyan ücretsiz ve kullanımı oldukça kolay bir sistem olarak hayatımıza girdi.
Ttnet\’in sunduğu bu Güvenli İnternet Hizmeti için Bilgisayara ayrı bir yazılım yüklenmesine gerek yok. Ayrıca Size Aile Profili ve Çocuk Profili olmak üzere iki adet alternatif sunmaktadır. Dilediğinizde  Güvenli İnternet Hizmetini alabilir, dilediğiniz vakit profilinizi değiştirebilir,dilerseniz bu hizmetten vazgeçebilirsiniz.

Peki, Ttnet Güvenli İnternet Hizmeti nasıl çalışır? ADSL hattınız üzerinden, seçtiğiniz güvenli internet hizmeti profili nedeniyle İnternet sitelerine erişemediğinizde, Uyarıcı ve Bilgilendirici İnternet Sayfasına yönlendirileceksiniz.

İnternet güvenlik profilinizi değiştirmek ve ayrıca 6 ay içerisinde yapmış olduğunuz profil değişikliklerini görüntülemek için TTNET Online İşlem Merkezi\’ ne girmeniz yeterli olacaktır.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar