Yandex Navigasyon Çıktı!

Türkiye\’de yaptığı yatırımlarla adından söz ettiren Yandex\’in yeni çalışması Yandex Navigasyon bugün çıktı. Yandex Navigasyon\’u Android için Google Play Store\’dan, iOS için de App Store\’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yandex Navigasyon\’a gideceğiniz yeri söylediğiniz taktirde size en açık yolu ve en hızlı alternatifleri sunduğunu göreceksiniz. Yandex Navigasyon\’un sesli yönlendirmesi sayesinde en karmaşık yollarda dahi yolunuzu kolaylıkla bulabileceksiniz. Ayrıca 3 boyutlu harita özelliği sayesinde de yolunuzu kolayca bulabileceksiniz. Herhangi bir dönüşü kaçırdığınızda Yandex Navigasyon size yeni bir rota çizerek yolunuza devam etmenizi sağlayacak.

Yandex Navigasyon\’un arayüzüne bakacak olursanız kolayca anlaşılabilecek bir arayüz ile karşılaşacaksınız. Trafik ışıkları sembolü bulunduğunuz bölgede trafik durumunun nasıl olduğunu gösterir. Renkli trafik göstergesi ise rotanız üzerindeki trafik durumunu gösterir. Ayrıca varış zamanı ve kalan zaman arasında kolayca geçiş yapabilirsiniz. Operatörünüz veri kullanımınızı ücretlendirebilir.

Yolda uğramak istediğiniz yerlere özel rota oluşturabilen Yandex Navigasyon kaydettiğiniz adreslere anında rota çizebilir.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar