Yasaklanan Twittera Nasıl Girebilirim

Twitter’a erişimin engellenmesi günlerdir gündemden düşmüyor. Twitter engellense de DNS ayarlarını değiştirerek siteye giriş yapılabiliyordu. Ama bugünden itibaren DNS’ler de engellendi. Hal böyle olunca kullanıcılar Twitter’a girmenin başka yollarını aramaya başladılar. Siz de Twitter’a girmenin bir yolunu arıyorsanız konumuzun devamına bir göz atmalısınız.

VPN yani Sanal Özel Ağ sayesinde kısıtlama olmadan internette gezinebilirsiniz. Örneğin;

AirVPN: Bu uygulamada IP adresiniz gizli tutulur ve internette özgürce gezebilirsiniz. Trafik, hız limitinin olmadığı uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

TunnelBear: Bu uygulamayı Mac, PC, iOS ve Android için kullanabilirsiniz. Uygulamanın ücretli ve ücretsiz sürümleri mevcut. Bu uygulamada Twitter’da mesaj göndererek bedava GB kazanabiliyorsunuz.

Hola Better: Bir Chrome eklentisi olan Hola Better sayesinde internette özgürce gezebilirsiniz.

ZenMate: Chrome eklentisidir. Ancak yurt dışı bağlantı çıkışları olması sebebiyle yavaş olabilir ve bu eklenti aktifken diğer sitelere girmekte sorun yaşayabilirsiniz. Fakat tarayıcının sağ üst köşesinde bulunan ZenMate logosuna tıklayarak istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

Ayrıca bunlar dışında, VPN’e gerek olmadan PC’nizden https://mobile.twitter.com/ adresinden Twitter’a giriş yapabilirsiniz.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar