Yıldönümü Sürprizleri İlginç Fikirler

Sevgilinize veya eşinize yıldönümü için ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz ve değişik bir hediye olmasını istiyorsanız aşağıdaki fikirler işinize yarayabilir.

Eşiniz için güzel yemekler yapıp evde şık bir sofra hazırlayın. Bir sürü kokulu ve kokusuz mumla romantik bir hava katın. Uçan balonlar alıp bunları odanın çeşitli yerlerine yerleştirin. Bu balonlardan ip sarkıtarak her birine fotoğraflarınızı asın. Eğer isterseniz güzel sözler de yazabilirsiniz.

Kalp şeklinde hediye kutularını mutlaka görmüşsünüzdür. Böyle bir kutu alın. Renkli dosya kağıtlarını kalp şeklinde kesin ve her birine eşiniz için güzel sözler yazın. Kalplerin 365 tane olmasına dikkat edin.

Kendi elinizle hazırlayacağınız hediyeler eşinizi daha mutlu edecektir. Hazırlayacağınız kalp şeklinde kurabiyeler güzel bir hediye olacaktır.

Fotoğraflarınızdan oluşan bir kolaj hazırlamak eşinizin oldukça hoşuna gidecektir.

Hayat hikayenizin kitabını hazırlayabilirsiniz. Bu sayede hiç unutmak istemediğiniz özel anlarınızı hatırlayacaksınız. Bu kitaba birlikte geçirdiğiniz güzel günleri hatırlatan fotoğraflar, mektuplar veya birlikte kurduğunuz hayalleri yazabilirsiniz. Değişik bir hediye olacaktır.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar